neurocoaching - zacznij od siebie!

Wielokrotnie w swoim życiu miałam sytuacje, w których stawałam z szeroko rozłożonymi rękoma i zastanawiałam się, co dalej ze sobą zrobić?

To, co działo się dookoła wcale mnie nie wspierało, sama z sobą czułam się, co najmniej przeciętnie, a w dodatku nie było wokół nikogo, kto wiedziałby, jak mi pomóc.

Pamiętam, kiedy po raz pierwszy usłyszałam o coachingu. Pomyślałam: a cóż to za amerykański twór?

u

CO TO TAKIEGO TEN COACHING?

 

Jak po polsku nazywa się to zjawisko?

A potem zaczęłam szukać, pytać, dociekać…

Dziś, z perspektywy czasu, uśmiecham się, kiedy o tym myślę. Od tamtej pory minęło kilkanaście lat, a ja sama stałam się coachem. Coachem, który od początku swojej kariery w biznesie dba o to, aby… mieć swojego coacha. Dziś wiem, jak wiele dają mi sesje coachingowe, regularne albo mniej regularne spotkania z osobami, które wiedzą: jak, kiedy i dlaczego.

Ale to – jak, kiedy i dlaczego – odnosi się tylko do materii zadawania pytań. Bo prawdziwy coach nie ma nic wspólnego z terapeutą, doradcą, mentorem ani żadnym innym mądralą, który wie lepiej od swojego klienta. Prawdziwy coach słucha, słucha, słucha i zadaje właściwe pytania. Pytania, dzięki którym uzyskujesz to, co chcesz uzyskać.

Więc, jeśli czujesz, że stoisz w miejscu, nie wiesz jak dalej ma wyglądać Twoje życie, a Twoje marzenia i cele nie realizują się, to…

MOŻE TO CZAS NA COACHING?

Dla mnie coaching to pomaganie innym, to wydobywanie z ludzi ich potencjału, to dawanie ludziom szans i możliwości, których czasem sami nie widzą. To okazja na rozwijanie ludzi, pomoc w nazywaniu tego, czego chcą, co jest dla nich ważne, co ma znaczenie. Dla mnie to proces, w którym ludzie dokonują zmian w sobie, mogą działać na najwyższym poziomie swoich możliwości. Odkrywają siebie, swoje prawdziwe marzenia, wartości, cele. Rusz z miejsca!

 

 

 

Inwestycja w sesję coachingową (60 minut) to 450 złotych.

Ja też się rozwijam…